Polaganje za viši KUP

Novu kalendarsku godinu u klubu započeli smo polaganjem za viši KUP. Polaganje je održano u OŠ Pantovčak u ponedjeljak 02.02.2015. Polaganju je pristupilo 15 kandidata, te su svi nakon zadanih ručnih i nožnih tehnika, te formi uspješno položili za viši KUP. Ispitivač...

Tehnička selekcija 2015.

U subotu  31. siječnja 2015. članice našeg kluba Mia Vrenka i Karla Štefanko  odazvat će se na poziv Hrvatskog taekwondo saveza na kontrolni trening za tehničku selekciju koja će 27. lipnja 2015. nastupiti u Beogradu na Europskom prvenstvu u formama. MJESTO...