Subota u Slavonskom Brodu bila je rezervirana za „12.Susret prijateljstva“ međunarodno taekwondo natjecanje koje je okupila 412 natjecatelja/ica iz Slovenije, Bosne i Hercegovine te Hrvatske. 12. Susret prijateljstva bio je ujedno i kriterijski turnir za selekciju juniora i juniorki za 2015 godinu,te iz tog razloga pružio brojne atraktivne borbe.

TK Čigra nastupila je sa 3 predstavnice u juniorskoj kategoriji. Sudjelovale su: Stella Carl, Ema Vrenko i Ivana Pačar. Ivana sa zlatnom medaljom te Stella sa brončanom osvojile su bodove za ulazak u reprezentaciju dok je Ema ostala bez plasmana. Čestitamo im na sudjelovanju! Natjecateljice je vodio trener Danijel, a sudila je sutkinja kluba Maja Blažina.

Natjecanje: 12.Susret prijateljstva

Datum: 21.ožujak 2015.

Mjesto: Sportska dvorana “Vijuš”, Slavonski Brod

Organizator: TK „Brod“