Broj natjecatelja: 360

Broj zemalja: 1

Kategorije: kadeti/kinje, juniori/ke i seniori/ke

Discipline: sportska borba, forme

Prvenstvo grada Zagreba svake godine okuplja ponajbolje taekwondo natjecatelje grada. I ove godine bilo je atraktivnih borbi i vješto odrađenih formi. TK „Čigra“ sudjelovala je na natjecanju u sportskoj borbi i formama sa ukupno 13 natjecatelja/ica. U sportskoj borbi sudjelovali su: Tin Duž, Stella Carl, Ema Vrenko, Ivana Bosančić, Mateja Horvat, Lucija Pavlek, Ivana Pačar, Dina Vidović i Lucija Gamulin. Ukupno je osvojeno 7 medalja: 1 zlato, 3 srebra i 3 bronce. U kadetskoj konkurenciji srebrne su bile Ema i Mateja, a brončani: Ivana B., Lucija i Tin. Jedina predstavnica juniorki Ivana P. bila je brončana. U seniorskoj konkurenciji Dina je bila zlatna , a Lucija srebrna dok su u ekipnom plasmanu seniorke  zauzele 4 mjesto. Čestitamo!!!

fotografija (1) fotografija

U natjecanju u formama nastupilo je 5 natjecateljica u kategoriji kadetkinja i juniorki. Sudjelovale su: Lucija Pavlek, Karla Štefanko, Marta Lalić, Mia Vrenko i Amela N. Imširović. Unatoč dobro odrđenim formama i plasmanu u drugi krug natjecanja jedino se Mia plasirala u borbu za medalju i bila odlična brončana na kraju natjecanja. Čestitamo!!!

Čestitamo svim natjecateljima/cama na sudjelovanju i osvojenim medaljama. Ekipa Čigre osvojila je ekipno odlično 10 mjesto u konkurenciji brojnih klubova grada Zagreba!!!

Natjecatelje/ice  je vodio trener Danijel, a sudio je sudac kluba Boris Bursać.