Slovenija je ovog vikenda kroz dva dana natjecanja na G1 turniru „Slovenia Open“ u Mariboru okupila ponajbolje taekwondo sportaše kako iz Europe tako iz brojnih drugih zemalja Amerike i Azije. Na ovom jakom međunarodnom natjecanju, TK Čigra sudjelovala je u svim dobnim kategorijama sa 4 natjecateljice. Sudjelovale su kadetkinje Nika Barić i Amela N. Imširović, juniorka Mateja Horvat, te seniorka Ivana Pačar. Prvog dana natjecanja na tatami je izašla seniorka Ivana. Svoj nastup na Slovenia Openu završila je sa brončanom medaljom. Čestitamo! Drugog dana natjecanja na tatami su izašle naše kadetkinje Amela i Nika. Svoje nastupe također su obilježile medaljama; Amela srebro, s Nika zlato. Čestitamo! Juniorka Mateja svoj je nastup završila plasmanom 5-8 mjesta. U ekipnom plasmanu kadetkinje su zauzele 3 mjesto u konkurenciji 139 klubova sudionika. Čestitamo još jednom svim curama na nastupu i osvojenim medaljama! Natjecateljice je vodila trenerica Maja, a sudio je IR sudac kluba Boris Bursać.

TK-Cigra_taekwondo-natjecanje_G1-turnir-Slovenia-OpenNatjecanje: 8.Slovenia Open

Datum: 27.-28.veljače 2016.

Mjesto: Sport Hall „Tabor“, Koresova ulica 7, Maribor, Slovenija

Organizator: Slovenia Taekwondo Association