Natjecanje: 4th Hallelujah Cup – World Hallelujah Championship

Mjesto: Sportska dvorana „Mladost“, Rakovac 1, Karlovac

Organizator: TK „Karlovac“

Broj natjecatelja: 499

Broj zemalja: 13

Kategorije: mala olimpijada, mlađi kadeti/kinje, kadeti/kinje, juniori/ke, seniori/ke

Discipline: sportska borba, poomsae, KICK

halelujah

Sportski vikend koji je iza nas, odveo nas je u Karlovac na 4th Hallelujah Cup. Grad na četiri rijeke ugostio je natjecatelje iz čak 13 zemalja. Egzibicijski nastup korejskih majstora digao je na noge cijelu publiku u sportskoj dvorani, te bio odličan uvod u natjecanje koje je usljedio. TK „Čigra“ sudjelovala je se najmlađim natjecateljima. Nastupili su mlađi kadeti/kinje: Nikola Franović, Karlo Vohrić i Ana Stojević. Na Maloj Olimpijadi sudjelovali su: Marta Horvat, Lucija Šulj, Ana Roginić, Alen Imširović i Nikola Matić, te u KICK-u Nikolina Koritić.  U formama su nastupile: Mia Vrenko, Marta Lalić i Karla Štefanko. Ana i Nikola F. osvojili su brončanu medalju, a na Maloj Olimpijadi ukupno je osvojeno 5 medalja, a u ekipnom plasmanu TK Čigra osvojila je 5.mjesto. U formama naše natjecateljice osvojile su 1 srebrnu i 2 brončane medalje. Srebrna je bila Marta, a brončane Mia i Karla.

Natjecateljice su vodili treneri Nader i Darko, a sudili su suci kluba Boris Bursać, Maja Blažina i Sandra Halovanić. Čestitamo svim natjecateljima na nastupu i osvojenim medaljama.