Sneno i magleno subotnje jutro odvelo nas je prema istoku Lijepe Naše u Novu Gradišku. Naša mala „karavana“ u sastavu: Fran Bosančić, Nikola Franović, Karlo Vohrić, Dominik Dedić, Lovro Matić, Vito Krešo Lovrić, Ana Roginić, Ana Stojević, Nika Aćimović Pintarić i Lucija Šulj sudjelovala je na 4.Kup-u N. Gradiške. Mlađ kadeti/kinje bili su odlični i osvojili 7 medalja: 2 zlata, 2 srebra i 3 bronce. Zlato su osvojili Fran i Ana S., srebro Nikola i Nika, a Broncu Vito, Lovro i Lucija. U ekipnom plasmanu mladji kadeti/kinje zauzeli su prvo mjesto!

Čestitamo svima na nastupu i osvojenim medaljama! Natjecatelje su vodili treneri Nader i Maja, a sudio je sudac kluba Boris Bursać.

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][fusion_lightbox] [/fusion_lightbox]Natjecanje: 4.Kup Nove Gradiške, 1.Nova Gradiška Open

Datum: 24.listopad 2015.

Mjesto: Sportska dvorana Elektrotehničke škole, Nova Gradiška

Organizator: TK „Vukovi“

Broj natjecatelja: 221

Broj zemalja: 2

Kategorije: limači/čice, mlađi kadeti/kinje, kadeti/kinje, juniori/ke, seniori/ke

Discipline: sportska borba[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]